Beydağları'nın zümrüt yeşili ile Akdeniz'in berrak mavisinin tarih kokan efsane bir koyda buluştuğu Çıralı'daki eviniz...

 

Çıralı Antalya 'ya yaklaşık 80 km. uzaklıkta, Kumluca-Finike istikametinde, Kemer'i 25 km. geçtikten sonra Beydağlarının eteklerinde Akdenize kucak açmış Olympos sahilinde kurulu küçük bir köydür.

Caretta Carettaların üreme yeri ve kuruluşu MÖ: II. yy kadar uzanan Olympos antik kenti harabelerinin bulunduğu bu doğa cenneti, Sid alanı ilan edilerek korunmuş, ancak küçük pansiyonların hizmet verdiği şirin bir tatil köyü olma özelliğini bozmamıştır

 

Ana yoldan 7 km. içeride olan Çıralı antik Olympos kenti şehir ve mezar kalıntılarına yürüyerek 10 dk. da, asırlardır sönmeden yanan Bellrophontes efsanesiyle ünlü Chimera, yani Yanartaş'a da 20 dk. uzaklıktadır.

 

Market, eczane, berber, konaklama, yemek, rent a car, hediyelik ve giyim ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Çıralı çevresindeki, Olympos, Yanartaş, Phaselis, Adrasan, Karaöz, Gelidonya Feneri, Kumluca, Beycik, Tahtalı dağı, Ulupınar ve Kemer gibi çok önemli ve güzel beldelere en fazla yarım saatlik uzaklıktadır.

Eşsiz yeşili ve doğa güzelliğini nar ve portakal bahçelerinin süslediği Çıralıda, bir evinizde  Porto Ceneviz PANSION olacaktır.

Bu eşsiz güzellikler içinde sizleri ağırlamak bizim içinde bir zevk ve mutluluktur...